Eğer işiniz gereği çok fazla koli ihtiyacınız oluyorsa merak ettiğiniz ilk öncelik elbette koli fiyatlarıdır. Gerek yüksek adetli koli alımlarında, gerekse düşük adetli koli alımlarında değişen bu fiyatlar her zaman uygun ama kaliteli olmak zorundadır. Sadece çok uygun diye aldığınız ve kalitesine güvenmediğiniz koliler sizleri yarı yolda bırakabilir ve çok önemli ürün sevkiyatlarınız büyük zararlara uğrayabilir. Özellikle içinde değerli ve ağır ürünler taşıyacaksınız öncelikle elbette fiyata da bakacak ama kaliteyi de asla göz ardı etmeyeceksiniz.

Koli fiyatları kaliteye göre değişir.

Koli fiyatları kaliteye göre değişir.

Bizler hem kalite hem de koli fiyatlarında oldukça beğenilecek sunumlar yapmaktayız. Çalıştığımız şirketlerin her daim bizleri tercih etmesinde bu iki özelliğimiz çok sık yer almaktadır. Sizler gün içinde birçok gönderi yapıyor olabilirsiniz ya da birçok ürünü koliliyor olabilirsiniz. Bu iş akışlarında size gerekli olan tüm koliler hesaplı ve kaliteli olmalıdır.

Koli fiyatlarını değiştiren bir diğer özellik de hangi alanlarda kullanıldığıdır. Koli denilince aklınızda her şeyde kullanılan bir koli gelmesin. Arşiv kutuları, notebook kutuları, ev taşıma kolileri, ürün taşıma kolileri gibi daha birçok farklı alanda farklı koli çeşitleri kullanılır. Sizler ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi belirttiğinizde sizlere hemen yardımcı olacak ve en sağlam fiyatlar ile tanışmanızı sağlıyor olacağız.

Koli fiyatlarını değiştiren bir diğer özellikte yine kolinin özelleşmesi durumudur. Yani üzerine gelecek olan bir logo ya da bir yazı bu fiyatı arttırabilir. Ama bu çok yüksek fiyatların olacağı anlamına gelmez elbette. Yine sizler için ekonomik bütçe yapılacak ve şirketlerinizin alım gücünü zorlamadan bir alışveriş yapmış olacaksınız. Bu da size büyük bir kolaylık ve hızlı çalışma sunmuş olacak. O halde hemen iletişim formumuzu kullanınız ve ihtiyaçlarınızı bildiriniz. En kısa sürede fiyat teklifimiz elinize ulaşacaktır.