28 Mart 2014

Tablet, Notebook, Laptop Kutuları

Eğer bir teknik servis iseniz ya da bu ürünlerin satışlarını yapıyorsanız sizlere gerekli olan en büyük yardımcınız Tablet, Notebook, Laptop Kolileri olacaktır. Özellikle kargo yöntemi ile ulaştırma yapıyorsanız mutlak olarak bu kolileri almanızı öneririz. Sizler böylesine değerli ve özel ürünleri olabildiğince koruyarak gönderim yapmalı ve geri bildirim olarak asla sorun yaşamamalısınız. Yeri geldiğince en yüksek, ücretli cihazlarınızı bile gözünüz kapalı gönderim yapabilmelisiniz. Bunun tek yolu ise bu ürün kolilerini kullanmaktan geçer

Elektronik Cihaz Kolileri

Elektronik Cihaz Kolileri

Genellikle gelişigüzel bir kutunun içine dolduran pamuklar, patpatla ve özellikle orası burası kesilerek yapılmaya çalışılan koliler. Bu şekilde yapacağınız her gönderimin çok büyük riskleri oluşur. Bunların yerine sizler korumalı olarak sizlere ulaşacak elektronik kutularını tercih edecek ve çok kolay bir şekilde ona uyumlu olan ebatlarda bir kutunun içine yerleştirip hemen kargoya ya da kuryeye verebilirsiniz.

Laptop Kutusu

Laptop Kutusu

İsterseniz kolilerin üzerine marka ve model basımları dahi yapılabilir. Tamamen kişiselleştirme yapabileceğiniz gibi genel renklerde ve tasarımda olan kolileri de kullanabilirsiniz. Duruma göre firmanızın ismi ve bilgileri de yine bu kolinin üzerinde yer alabilir. Normal ebatlarda olması sebebi ile çok kolay taşınır ve kendini özel bir koli olarak belirttiği için yollarda ekstra dikkat görür. Sizler almış olduğunuz her ürünü elbette karşı tarafa ulaştıracaksınız işte bu ulaştırma esnasında artık önlemlerinizi firma olarak almış olacak ve karşı tarafa çok güvenli bir şekilde gideceğinden iyice emin olarak göndermiş olacaksınız.

Tablet Kutusu

Tablet Kutusu

Ticaret hayatında belki de en önemli durum, kişinin yaptığı işlerdeki garanti durumudur. Elektronik cihaz kolileri de özellikle sevkiyatların bir nevi garantisidir diyebiliriz. İşlerinizi riske atmayın ve siparişlerinizi firmamıza vererek artık koli ya da kutu sorunlarınızın üzerinden gelmiş oluverin.

Bu yazı toplamda 7309 kez okunmuş. Etiketler

Koli fiyatları ve ürün bilgileri almak için İLETİŞİM tıklayınız.