1 Mayıs 2014

Koli Nereden Bulunur

Bazı durumlar vardır ki birden gelişir ve sizlere birden fazla sayıda koli ihtiyacı doğar. Böyle durumlarda ne yapacağınızı bilmiyor olur ve işlerinizi aksatarak devam ediyor olursunuz. Oysa bizler sizler için acil durumlarda da varız ve her zaman bir telefonunuz ile acil koli imalatına geçebilecek kapasiteye sahibiz. Amacımız hem ambalaj işlerinizin görülmesi, hem de bizleri tercih etme nedenlerinizin olabildiğince artması. Hem geniş personel kadromuz ile hem de ekipmanlarımız hızlı şekilde koli ve kutu siparişlerine hazırdır. Dolayısı ile bu tarz sorunları artık dert etmeyi bırakın ve en kısa süre içinde kaç tane koli ve kutu istediğinizi bize bildiriniz.

Ozel Ebat Koli

Ozel Ebat Koli

Koli Nerede Satılır

Elinizdeki ölçüye göre karton koli bulmak zordur. Koli satışı yapan firmalar arasında yer alan şirketimiz her zaman stoklu olarak çalışır ve sizler aradığında hemen koli ve kutu gönderecek depolara sahiptir. Hazır koli ebatları için Stok Listesi sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ama olur da sizler logolu ya da farklı ve özel bir tasarım isterseniz o da bizler için fark etmez ve anında işleme alarak iş akışlarımızı hızlandırır istediğiniz gibi bir koli imalatı yapabiliriz.

Koli İmalatı Yapan Firmalar

Sizler isterseniz koli ya da kutu, ister logolu ya da logosuz fark etmeden siparişlerinizi bize verebilirsiniz. Üstelik bizler her amaca farklı hizmetler veren bir firma olarak sadece ne için kullanmak istediğinizi söyleyin ve gerisini bize bırakın. Hem çok hızlı hem de olması gereken ürün grubunu alacak ve sorunsuz bir iş akışı içinde olmuş olacaksınız. Dilerseniz çok dayanıklı koliler, ya da kargoda kırılacak ve değerli eşyalarınızın taşınması için özel ebat koli , kutu ve kısaca aklınıza gelen her türlü taşıma işlemlerinizi bizlerin ürünleri ile başarı ile yapabilirsiniz. Size geri kalan tek şey bizlere ulaşmak, siparişlerinizi vermek ve istediğiniz ambalaj için koli satın almak. Belirttiğiniz ebatlarda ki koli siparişi kısa zamanda elinize ulaşacaktır.

Bu yazı toplamda 8024 kez okunmuş. Etiketler :

Koli fiyatları ve ürün bilgileri almak için İLETİŞİM tıklayınız.