22 Mart 2014

Logo baskılı kutular özellikle e-ticaret yapan birçok firma için ilk şart diyebiliriz. Hem sizin firmanızın ismi ya da amblemi ya da satmış olduğunuz ürünün özelliklerini ayrıntılı olarak bulabilirsiniz. Özellikle her büyüklükte ve farklı boylarda koli ve kutu siparişi verebilirsiniz. Sizler için önemli olan markanızı öne çıkarmaksa bunları biz severek yapmakta ve sizlere bu kolileri ve kutuları sunarak ilk bakışta göze çarpmanızı sağlamış oluyoruz.

Logo baskili kutular

Logo baskılı kutular

Logo Baskılı Kutular

Logo baskılı kutular tercih edilebilir. Sizlerin ihtiyaçlarına göre farklı renkler kullanabilir ve isteklerinize göre ürünler düzenlenebilir. Bunun için çalışan ekibimiz her zaman öncelikli olarak memnuniyetinizi düşür ve sizler memnun olana kadar tasarımlarımız yapılır. Artık sizlerde sürekli farklı farklı koli ve kutular ile taşıma yapmayı bırakın. Bırakın profesyonel olduğunuz her adımda belli olsun. Özellikle yeni başlayan firmalar için bu ayrıntılar oldukça önemlidir çünkü kendinizi öne çıkarabilmek için bazen en ufak ayrıntı bile çok önem arz eder.

Baskılı Kutu

Baskılı Kutu

Marka Baskılı Kutular

Kolilerin gideceği yerde de referans olmasını itiyorsanız özellikle logo baskılı kutular tercih edebilirsiniz. Ürünlerin içeriklerini yazacak şekilde ya da hangi ürün olduğunu belirtecek özellikler dahi eklenebilir. Kısaca sizlerin isteklerini dinler ve ayak uydurarak en güzel ürünleri var etmeye çalışırız. Size kalan ise onların ağzını güzelce kapatmak ve sevkiyatlarını yapmaktır. Üstelik sevkiyat sıralarında ya da kargo süreçlerinde hiç aklınızın almayacağı kadar kaliteli bir ürün ile karşılaşmış olur ve içinde ki hiçbir eşyanıza ya da ürünlerinize zarar gelmemiş olur. Bu ayrıntılar ile iş yapan firmamız ile çalışmaktan mutluluk duyacaksınız. Hemen sizlerde firmamız ile iletişime geçiniz ve siparişlerinizi vererek kendinize özel olarak koli üretimi yapılmasını sağlayınız. Uygun fiyat ve kaliteli kutular burada.

Bu yazı toplamda 7417 kez okunmuş. Etiketler :

Koli fiyatları ve ürün bilgileri almak için İLETİŞİM tıklayınız.