28 Mart 2014

E ticaret yapıyorsanız sizler için ürünü doğru ve zarar almadan ulaştırmak birinci şarttır. Gerek teknolojik ürünler, gerek gıda yiyecekleri yani kısaca sattığınız ürün ne olursa olsun, her ürün için özel bir koliye ihtiyacınız olacağı kesin. Bunun için çalışan firmamız sizlerin şirketleri için özel olarak e ticaret satışları için kutular üretmek ve sizlere ulaştırmaktadır.

E-Ticaret Satışı İçin Kutu

E ticaret kutuları

E ticaret kutuları

Arzu ederseniz E-ticaret satışları için kutuların üzerine sizlerin amblemleri ya da istediğiniz yazılarda eklenebilir. Bu sizi daha kurumsal yapacak ve kalitenizi bir kez daha arttıracaktır. Dolayısı ile de en doğru iş akışının içinde yer almanız gerekir ve bu da göndereceğiniz ürüne özel bir koli yapmanızdan geçer. Sizler özenli bir paketleme yapacak ve daha sonra kolilere koyup müşterinize göndereceksiniz. Müşteri aldığı ürüne değil, bunun dışında ürünün ona nasıl ulaştığına da bakar ve firma hakkında not verir.

E-Ticaret Gönderi Kolileri

Bildiğiniz gibi artık her şey internet üzerinden alınır oldu. Durum böyle olunca pek çok siparişiniz olacak. Onları gelişi güzel paketleme ya da ihtiyaç anında koli arama gibi lüksünüz asla olmayacaktır. Her zaman stoklu çalışmanız ve en önemlisi ürünlerinizin boyutlarına göre koli kullanmanız çok daha iyi olacaktır.

E ticaret kolisi

E ticaret kolisi

Bugün birçok büyük ve küçük firma E-ticaret satışları için kutular almakta ve profesyonel çalışmanın sonuçlarını da yine artı atışlar yaşayarak görmektedir. Ürünün kendisine arızalı ulaştığını gören bir müşteri ne bir daha firmadan alışveriş yapar ne de o ürünü satın almak ister. Geri dönüşler ile uğraşmak ve prestij kaybetmek yerine uygun fiyatlı ve kaliteli taşıma ve kargo kolileri ile farkınızı her zaman göstermeyi başarın. Her zaman için sizler doğru çalışmanız sonuçlarını fazlası ile alacaksınız.

Bu yazı toplamda 9115 kez okunmuş. Etiketler :

Koli fiyatları ve ürün bilgileri almak için İLETİŞİM tıklayınız.