27 Mart 2014

Arşiv Saklama Kutuları

Bir şirkette en zor aşamalardan biri nedir? Elbette depolama alanları yaratmak. Özellikle gün geçtikçe büyüyen bir şirketseniz hem depo alanlarınız hem de birçok özel evraklarınız ulu ortada kalmak zorunda kalacaktır. Oysa arşiv saklama kutuları ile artık sizlerde çok rahat bir şekilde istediğiniz her tülü evrak, kağıt, sözleşme ya da arzu ettiğiniz tüm dokümanları bu kutularda depolayabilirsiniz. Üstelik tutacak yerleri olduğu için herkes kolaylıkla kaldırabilir ve istenilen yere koyabilirsiniz.

Arşiv Saklama Kutuları

Arşiv Saklama Kutuları

Arşiv Saklama kutularının en kullanışlı alanı bu mu?

Hayır, tabi ki. En çok beğenilen bir diğer özelliği de bu kolilerin olabildiğince emniyetli ve sağlam olmasıdır. İçine alabildiği kadar evrak koyabilir ve kapağını güzelce kapatabilirsiniz. Sizlerin yapması gereken tek şey sadece arzu ettiğiniz kadar kutu almak ve isterseniz belge belge, isterseniz de yıllık olarak ayırıp dolaplara ya da arzu ettiğiniz bölgelerde saklamaktır. Üstüne çok kolay not alabileceğiniz için içinde ne olduğunu da belirtebilirsiniz.

Arşiv Kutusu Ebatı

Dıştan dışa ölçüsü: 410x340x300 mm.

Özellikle fazlaca evrak takibi yapılan bir iş yerinde çalışıyorsanız bu Arşiv Saklama Kutuları tam size göre olacak. Aradığınızda hemen bulabileceğiniz ve düzenli bir şekilde kalmasını istediğiniz tüm belgeler artık rahatlıkla bulunabilir. Bu sayede sizlerde isteklerinizi artık belirleyin ve artık en doğru iş akışları ile tüm evraklarınızı kontrol altında tutmayı başarın. Aniden gereken her evrak için saatlerce aramak yerine numara adlandırdığınız ya da isimler ile belirtiğiniz kutuları açıp istediğiniz evrakı bulunuz. Arşiv kutusu hem büyük ölçekli hem de küçük ölçekli tüm işletmelere mutlaka lazım olacaktır. Bu sebeple firmamız ile iletişime geçebilir ve en kaliteli şekilde yapılmış ve kalın olarak tasarlanmış kutuların siparişlerini talep edebilirsiniz.

Bu yazı toplamda 8000 kez okunmuş. Etiketler :

Koli fiyatları ve ürün bilgileri almak için İLETİŞİM tıklayınız.