27 Mart 2014

Atık Kağıt Kutuları

Özellikle şirketlerde fotokopi makinelerinin önüne koyularak kullanılan ve gün boyu yazışmaların ya da farkı evrakların çöpe gitmesini engellemek için oraya koyulan atık kağıt kutuları ile şirket olarak en büyük iş akışlarından birini yapmış olacaksınız. Dolayısı ile de sizlere için gerekli olan tek şey her odaya ya da her kata mutlaka atık kağıt kutuları koyarak herkesi teşvik etmek ve hem doğaya daha saygılı olabilmek hem de bunların yanı sıra insanları fazla ve gereksiz kağıt müsrifliği de az da olsa engellemeye çalışmaktır.

Kağıt Atık Kolisi

Kağıt Atık Kolisi

Geri Dönüşüm Kolisi

Özel olarak yapılır ve genellikle insanların eğilmesine fırsat vermeyecek kadar yüksek bir boyda yapılır. Böylelikle kişi çöpe atacağı yerde hiç zorlanmadan hemen bu kutunun içine kağıt atıklarını atacak ve biriktirme işlemi başlayacaktır. Koli ambalajlar uzun ve geniş olduğu için bir hayli kağıt alımı yapabilecek ve dolayısı ile de sürekli değiştirmek ve boşaltmak zorunda kalmıyor olacaksınız.

Kağıt Çöp Kutuları

Sizlerde mutlaka şirketinizde barındırmalı ve sonuç olarak hem en doğru adımı yapıp hem de en doğru kutuyu satın almalısınız. İçine sadece kağıtların atıldığını belirten yazılarımızla ve bu geri dönüşümün simgesini göze gelecek şekilde yerleştirerek algıda seçicilik yaratıyor ve boş yere gidecek tek kağıdın bile olmaması için oldukça fazla bir çalışma yapmaya çalışıyoruz,

Sizlerde bizlerden alacağınız her ebat kağıt atık kutularından memnun kalacak ve sık sık talep ederek, dünyaya ne kadar büyük bir iyilik yaptığınızın farkına varacaksınız. O halde sizlerde hemen detaylı bilgi için şirketimizle iletişime geçiniz ve detaylı bilgi için görüşmelere başlayınız. Arzu duyduğunuz ve ihtiyacınız olan her ölçüde koli ve kutu ihtiyaçlarınızı da bizlerde bulabilirsiniz.

Bu yazı toplamda 7719 kez okunmuş. Etiketler :

Koli fiyatları ve ürün bilgileri almak için İLETİŞİM tıklayınız.