27 Mart 2014

Kargo amaçlı kutular

Özellikle bir şeyler satıyorsanız ya da müşterilerinize ürünler gönderiyorsanız kargo aşaması sizler için oldukça önemlidir. Bu anlamda oldukça dikkatli davranmak ve dolayısı ile de kargo amaçlı kutular kullanmanız çok önemlidir.  Sıradan bir kutu ambalajı sizler için her zaman sorun oluşturabilir. Yırtılma, kapanmama ya da kargo sırasında hırpalanması sonucu çok daha çabuk deforme gibi durumlara tanık olabilir.

O halde sizlerin de yapması gereken kargo amaçlı kutuları almanız ve dilediğiniz her şeyi gönül rahatlığı ile içine koyup kargoya vermenizdir. Özellikle sizlerde özel ürünler taşıyorsanız ve bu konuda ekstra dikkat etmeniz gerekiyorsa mutlaka önceliğiniz bu ürün gruplarımız olacaktır. Kalın oluklu mukavvadan tasarlanan ve tamamen güvenlikli bir şekilde sizlere sunulan bu kutular ile isterseniz her şeyi kargolayabilirsiniz.

Kargo Taşıma Kutuları

Kargo Taşıma Kutuları

Kargo Kutuları

Sadece gönderdiğiniz ürünlerin sağ salim gitmesi önemli değildir. Müşterileriniz için önem verdiğiniz koliden bile anlaşılacak ve en doğru paketleme şekilleri ile en doğru hareketi yapmış olacaksınız. Bu sebeple sizlerde artık iş yerleriniz için kargo kutuları tasarlayın ve istediğiniz her ebatta sipariş vererek ihtiyaçlarını karşılamış olun.

Kargo amaçlı kutular genellikle içinde özel baloncuklu koruma havzaları olur ve bu sayede sizlerde içine kırılacak eşyalarınızı dahi koyabilirsiniz. Amaç her zaman gönderilecek olan ürünün sapa sağlam gönderilmesidir ve sonuç olarak sizlerde bu iş akışlarında oyalanmamak için ve daha sonra bir sorun oluşmaması için ilk tercih olarak bunu ele alabilirsiniz.

Kargo Kutuları

Kargo Kutuları

Kargo amaçlı kutularınızı dilediğiniz kadar alabilir ve stoklayarak istediğiniz akdarını kullanabilirsiniz. Sizler için her zaman en doğru ürünler ile hizmet vermeye devam ediyor olacağız. Bizlere ulaşabilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Sorunsuz bir çalışma için doğru ambalaj ekipmanlarını asla eksik etmeyiniz.

Bu yazı toplamda 6905 kez okunmuş. Etiketler :

Koli fiyatları ve ürün bilgileri almak için İLETİŞİM tıklayınız.